TANIEC NOWOCZESNY
SPRĘŻYNKI:
  • wyróżnienie na PARZE w 2005r.
  • 09.05.2006r. - PRO ARTE Gorzów Wlkp.    tytuł LAUREATA
  • 25.05.2006r. Świebodzin PRO ARTE -  tytuł LAUREATA
  • 11.06.2006 pokazy na imprezie " Dzień Województwa Lubuskiego" Międzyrzecz
  • 26.06.06r. pokazy tańca na Turnieju Tańca Lato 2006, kończącym rok taneczny 2005/2006, w MCK ,,Zawarcie"
  • wyróżnienie Pro Arte 2007
MAŁOLATY:
  • wyróżnienie na przeglądzie zespołów tanecznych PARA 2002,
  • udział w Młodzieżowych Targach we Frankfurcie nad Odrą 16.06.2002r.
  • udział w Ogólnopolskim Turnieju Tańca "Rytm Ulicy" 12-13. 04. 2003r.
  • 3 miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Tańca "Wałeckie rytmy" 1.05.2003r.
  • tytuł LAURETA  PARA 14.05.2003r.
  • występ na MARATONIE FITNESS w Międzyrzeczu 08.11.2003r.
  • występy na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy,
  • Ogólnopolski Turniej Tańca " Rytm ulicy" PIŁA 3-4. 04.2004r. (formacja - półfinał)
  • udział w Ogólnopolskim Turnieju Tańca " Wałeckie rytmy"
  • PARA 11.05.2004r. - tytuł LAUREATA
  • Świebodzin 29.05.2004r. LUBUSKA GALA TANECZNA - wyróżnienie,
  • "Rytm ulicy" PIŁA 19.03.2005r. Formacja - finał,
  • PARA 10.05.2005r.  - wyróżnienie
  • "Festiwal Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży" Santok  24.05.2005r. - wyróżnienie
  • XII Ogólnopolski Festiwal Zespołów Tanecznych Dzieci i Młodzieży Szkolnej - udział ( 17-19.06.2005r.) w Gorzowie Wlkp.
  • III Ogólnopolskie Spotkania Zespołów Tanecznych "Zatańcz  nami" - Częstochowa        18.06.2005r.- III miejsce,
  • 01.04.2006r. - PIŁA " Rytm ulicy" - udzial
  • 09.05.2006r. - PRO ARTE Gorzów Wlkp.    tytuł LAUREATA
  • 25.05.2006r. Świebodzin PRO ARTE - udział
  • 03.06.2006r Turniej Tańca "FREEDOM OF MOVEMENT" Poznań. - udział,
  • pokazy taneczne młodszej grupy w czterech Szkołach nr. 21,9,17 i w Liceum na ul. Puszkina z   okazji Festynów na Dzień Dziecka,
  • 11.06.2006 pokazy na imprezie " Dzień Województwa Lubuskiego" Międzyrzecz
  • 17.06.06r. Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Breakin' Days - Formacja starsza 2 miejsce, młodsza 5 miejsce, trzy duety w finale - V miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Tańca ,,Wirująca strefa w Łomży. 14-15 październik 2007r.
MOVE UP:
  • I miejsce, oraz grand prix turnieju tańca w Kobylnicy 27 kwietnia 2007r.
  • Laureat Pro Arte 2007 11maja Gorzów Wlkp.
  • LAUREAT Pro Arte Świebodzin 31 maj 2007
     
  • LAUREAT Pro Arte 10 maj  2008 Gorzów Wlkp.
     
  • LAUREAT PRO ARTE  8 maj 2009, Gorzów Wlkp.
     
  • VII miejsce na MISTRZOSTWACH POLSKI W HIP HOP I ELECTRIC BOOGIE 16-17 maj 2009 ZGIERZ
     
  • GRAND PRIX LUBUSKIEGO PRO ARTE 28 maj 2009 Świebodzin
     
  • 22/45 formacji na MISTRZOSTWACH ŚWIATA W HIP HOP I ELECTRIC BOOGIE 26-27.09 KALISZ
  • 3 MIEJSCE I TYTUŁ II VICEMISTRZA POLSKI 17-18 KWIETNIA 2010r. TWARDOGÓRA
  • 4 MIEJSCE W DUŻYCH PRODUKCJACH NA MISTRZOSTWACH POLSKI SHOW DANCE 18-19 CZERWCA 2010r. KALISZ
  • 16/40 FORMACJI NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA W HIP HOP I ELECTRIC BOOGIE W BOCHUM (NIEMCY) 2.10.2010r.
  • 2 MIEJSCE I TYTUŁ VICEMISTRZA ŚWIATA W DUŻYCH PRODUKCJACH W BOCHUM ( NIEMCY)  2.10 2010r.
  • FORMACJA MOVE UP I miejsce na TURNIEJU TAŃCA KEEP ART DĘBNO kat. formacje pow 15 lat.
DUETY:
  • I miejsce Krzysztof Cedro, Karolina Bieńkowska na Ogólnopolskim Turnieju Tańca " Rytm Ulicy" Piła, 3-4.04.2004r.
  • II miejsce Patrycja Górniak, Marlena Świderska na Ogólnopolskim Turnieju Tańca " Rytm Ulicy" Piła, 3-4.04.2004r.
  • II miejsce Patrycja Górniak, Marlena Świderska na Ogólnopolskim Turnieju Tańca "Wałeckie Rytmy"
  • III miejsce Krzysztof Cedro, Karolina Bieńkowska na Ogólnopolskim Turnieju Tańca "Wałeckie Rytmy"
  • 19.03.2005r.Krzysztof Cedro, Karolina Bieńkowska, Patrycja Górniak, Marlena Świderska w finale  Turnieju Tańca"Rytm Ulicy"
  • V miejsce Krzysztof Cedro, Karolina Bieńkowska na Ogólnopolskim Turnieju Tańca " Rytm Ulicy" Piła, 01.04.2006r.
  • II miejsce Krzysztof Cedro ,Karolina Bieńkowska, w Ogólnopolskim Turnieju Tańca "Breaki'n Days" Kołobrzeg 17.06.2006r.
  • III miejsce Patrycja Górniak, Marlena Świderska w Ogólnopolskim Turnieju Tańca "Breaki'n Days" Kołobrzeg 17.06.2006r.
  • V miejsce Eliza Kłyza, Angelika Kalata w Ogólnopolskim Turnieju Tańca "Breaki'n Days" Kołobrzeg 17.06.2006r.
  • finał  Ogólnopolski Turniej Tańca "RYTM ULICY" Karolina Bieńkowska, Agnieszka Szlempo
  • V miejsce na MISTRZOSTWACH POLSKI W HIP HOP I ELECTRIC BOOGIE kat. do 11 lat Oliwia Przybyl i Sandra Domaradzka
  • MAGDALENA ZAJĄC I NATALIA KARCZEWSKA I miejsce na TURNIEJU TAŃCA NOWOCZESNEGO KEEP ART DĘBNO, kat. pow 15 lat duety, 2011
  • MARYSIA SZWAJLIK SANDRA DOMARADZKA I miejsce na TURNIEJU TAŃCA NOWOCZESNEGO KEEP ART DĘBNO, kat. pon. 15 lat duety,2011
  • MARYSIA SZWAJLIK, SANDRA DOMARADZKA IV miejsce na OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU TAŃCA "RYTM ULICY" W PILE kat. duety
  • KAROLINA BIEŃKOWSKA, AGNIESZKA SZLEMPO II miejsce na OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU TAŃCA "RYTM ULICY" W PILE, kat . duety
  • MARYSIA SZWAJLIK I JULIA PAKUŁA  I miejsce duety hip hop 11-14 lat,TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO KEEP ART. DĘBNO 21.04.2012r.
  • SADNRA DOMARADZKA I NATALIA KARCZEWSKAII miejsce duety hip hop 11-14 lat,TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO KEEP ART. DĘBNO 21.04.2012r.
  • MAGDALENA ZAJĄC I JOANNA KOŹLAK I miejsce duety hip hop pow.15 lat,TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO KEEP ART. DĘBNO 21.04.2012r.
MOVE UPSY
  •  I miejsce kat formacje hip hop 11-14 lat,TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO KEEP ART. DĘBNO 21.04.2012r.
  •  I miejsce kat formacje hip hop 11-14 lat , OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA SULECHÓW, 28.04.2012r.
  • TYTUŁ LAUREATA PRO ARTE 2012, 8 maja  I NOMINACJA DO PRZEGLĄDU WOJEWÓDZKIEGO



MOVE UP JUNIOR


  • I miejsce na  OGÓLNOPOLSKIM FESTIWALU TAŃCA W SULECHOWIE, KAT. 14-16 lat, 28.04.2012r.
  • UDZIAŁ W PRO ARTE 2012
  • FORMACJA MOVE UP JUNIOR LAUREAT GORZOWSKIEGO PRO ARTE MAJ 2011r.



SOLO

 
  • MARYSIA SZWAJLIK  I miejsce solo 6-10 lat
  • MAGDALENA ZAJĄC  II miejsce solo pow. 15 lat
  • MARYSIA SZWAJLIK I miejsce na TURNIEJU TAŃCA NOWOCZESNEGO KEEP ART DĘBNO. 2011 kat do 10 lat solo
  • solistka MARYSIA SZWAJLIK zajęła II miejsce w kat solo do lat 15 na Ogólnofajnym Turnieju Tańa w Gorzowie Wlkp. 14.11.2010r.


FORMACJA ENDORFINA II miejsce kat. formacje hip hop pow.15 lat, KEEP ART DĘBNO 2012r., 21.04.2012r.

FORMACJA BEZ KONSERWANTÓWI miejsce kat. hip hop formacje pow. 15 lat, KEEP ART DĘBNO 2012r., 21.04.2012r.

 


 
TONIEC TOWARZYSKI
O NAS
OFERTA
OSIAGNIĘCIA
CENNIK
GALERIA
KONTAKT
RÓŻNE